Victor Adam - Chevaux de Picardie - précieuse lithographie coloriée à la main dans un cadre précieux
Gustavsberg - Design suédois - plaque signée avec cyclamen peint à la main
Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Schilder : Jan Willem Sluiter 1873-1949
Titel/Voorstelling : " Zoals u wenst "
Datering : omstreeks 1920
Medium / Techniek : potlood op papier
Maten : 24 x 16 cm en 46 x 36 cm in lijst
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed
Willy Sluiter had twee uitgesproken talenten: hij schilderde prachtige, impressionistische landschappen en haven- en stadsgezichten, en was daarnaast een rastekenaar, die in staat was om in vlotte, vaak humorvolle schetsen en aquarellen het leven om zich heen vast te leggen. In zijn tekeningen van vrienden en familie, van het mondaine strand- en uitgaansleven in Scheveningen, van reizen en van de welgestelde sneeuwtoeristen in Davos en St. Moritz. toont hij zich een chroniqueur van zijn tijd. Sluiters' tekentalent leidde ook tot vele opdrachten voor boekomslagen, illustraties, affiches en ander reclamewerk. Vanaf de jaren twintig was hij een bekend en zeer succesvol kunstenaar. Musea o.a. Singer Museum Laren, Dordrechts Museum en Volendams Museum
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.
De bovenvermelde informatie mbt de door ons aangeboden kunstwerken (leeftijd, conditie en evt. signatuur) wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.
Expédition | |
Envoi | En raison de sa taille ou de sa fragilité, il n'est pas possible d'envoyer cet article par courrier ordinaire. |
Garantie | |
Garantie | En mettant le lot en vente, j'accepte les conditions de garantie telles qu'elles s'appliquent sur Kunstveiling en ce qui concerne l'exactitude de la description du lot mis aux enchères |
Le vendeur assume l'entière responsabilité de ce lot. Kunstveiling ne fait que fournir la plate-forme pour cette transaction, à finaliser directement avec le vendeur. Plus d'informations.
Retrait sur place | Oui, c'est possible |
Heure de début | 30-10-2015 à 14:44 |
Heure de fin | 13-11-2015 à 21:44 |