Katsushika Hokusai - **Preis reduziert** Bishu Fujimigahara aus Serie 36 Ansichten des Berges Fuji
Armando - Farbgiclée DER DURCHGANG Handsigniert
Corry Ammerlaan - Gemeinsam ausgeglichen
Charles Bragg - Ets THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handsigniert
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Schilder : Jan Willem Sluiter 1873-1949
Titel/Voorstelling : " Zoals u wenst "
Datering : omstreeks 1920
Medium / Techniek : potlood op papier
Maten : 24 x 16 cm en 46 x 36 cm in lijst
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed
Willy Sluiter had twee uitgesproken talenten: hij schilderde prachtige, impressionistische landschappen en haven- en stadsgezichten, en was daarnaast een rastekenaar, die in staat was om in vlotte, vaak humorvolle schetsen en aquarellen het leven om zich heen vast te leggen. In zijn tekeningen van vrienden en familie, van het mondaine strand- en uitgaansleven in Scheveningen, van reizen en van de welgestelde sneeuwtoeristen in Davos en St. Moritz. toont hij zich een chroniqueur van zijn tijd. Sluiters' tekentalent leidde ook tot vele opdrachten voor boekomslagen, illustraties, affiches en ander reclamewerk. Vanaf de jaren twintig was hij een bekend en zeer succesvol kunstenaar. Musea o.a. Singer Museum Laren, Dordrechts Museum en Volendams Museum
In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.
De bovenvermelde informatie mbt de door ons aangeboden kunstwerken (leeftijd, conditie en evt. signatuur) wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.
Sendung | |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Startzeit | 30-10-2015 um 14:44 |
Endzeit | 13-11-2015 um 21:44 |