Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Raak getypeerde ets door Alphons van Beurden.
Voorstelling van de groete Veerse Domtoren en kerk, met een Zeeuwse vrouw op de voorgrond.
Losbladig, beeldmaat 30x25, bladmaat 41x28
Niet gesigneerd, r.o. nog sticker met naam kunstenaar 'Van Beurden'
L.o. getiteld: 'Veere'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Heure de début | 19-10-2015 à 20:01 |
Heure de fin | 28-10-2015 à 12:01 |