Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Alois Janak (Tsjecho-Slowakije 1924)
Titel: Misused.
Afmetingen blad: 60 x 44 cm.
Afmetingen beeld: 53 x 37 cm.
Materiaal: Giclee op zware kwaliteit katoenpapier.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd met potlood.
Oplagenummer: l.o. e.a.
Jaar: 2013.
Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst).
Conditie: In nieuwstaat.
ZZIM
Heure de début | 7-5-2018 à 20:55 |
Heure de fin | 14-5-2018 à 20:55 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |