Paul Versteeg - Photo, Objectif - Encadré
Ronald Boonacker - Paysage Italien / DUO (Certificat d'Authenticité)
Ronald Boonacker - Route du Soleil IX, Édition limitée, Acrylique (livraison gratuite) CERTIFICAT
Jean-Jacques Foulon - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Amanda Lear:
Zeldzaam goudverguld bronzen beeldje van Amanda Lear. Amanda Lear was tijdens de laatste 15 jaar van Salvador Dali 's leven zijn partner, zijn muze en zijn lievelingsmodel.
Materiaal: Brons, goudverguld
Hoogte inclusief sokkel: 17,5 cm
Gesigneerd: In watervaste stift op de achterzijde, voorts gemerkt H C
Kleine restauratie aan de voorzijde van de sokkel.Vrijwel niet zichtbaar.
QQBE
Heure de début | 4-11-2016 à 19:40 |
Heure de fin | 14-11-2016 à 20:00 |