Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Van deze Filipijnse kunstenaar wordt wereldwijd werk tentoongesteld - zie o.a. Christies, Artprice, Artnet
De litho's zijn afgedrukt op zacht cremekleurig karton-achtig papier - uitgever: Meissner Edition Hamburg 1985.
Met potlood gesigneerd en genummerd + 2 litho's in de afbeelding voorzien van tekst (zie foto's) - afm:15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede conditie.- niet ingelijst.
Zie voor aanvullende condities foto-tekst-frame
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Zoetermeer, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Zoetermeer, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-12-2016 à 11:57 |
Heure de fin | 13-12-2016 à 11:57 |