Nelleke van den Oever - Attribué
Cor van der Woerd - Dans le Betuwe
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Van de hand van de zeer getalenteerde Berthois-Rigal een prachtige lithografie uit gelimiteerde editie. De litho's uit deze serie zijn afzonderlijk door de kunstenaar in het midden voorzien van een originele toevoeging, waardoor ze elk uniek zijn.
De kunstenaar maakt voor zijn werken gebruik van verschillende technieken met daardoor een werkelijk schitterend en gedetailleerd resultaat.
Het betreft hier nummer XXVI/L, met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 76/53 cm.
Nooit ingelijst geweest, in zeer goede staat.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Heure de début | 16-11-2014 à 16:57 |
Heure de fin | 30-11-2014 à 16:57 |