Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Theo Humblet - orage sur New York
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Van de hand van de zeer getalenteerde Berthois-Rigal een prachtige lithografie van behoorlijk formaat uit gelimiteerde editie. De kunstenaar maakt voor zijn werken gebruik van verschillende technieken met daardoor een werkelijk schitterend en gedetailleerd resultaat.
Het betreft hier nummer 137/175, met potlood genummerd en gesigneerd.
Afmetingen ca. 72/75 cm.
Wordt geleverd met Certificate Of Authenticity.
Nooit ingelijst geweest, in mooie staat.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Heure de début | 25-9-2014 à 20:17 |
Heure de fin | 9-10-2014 à 20:17 |