Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Aangeboden een originele, gesigneerde aquarel-tekening van Bernard Berthois-Rigal uit 1989.Het werk heeft geen titel en is jaren geleden gekocht bij Christie's in Amsterdam. Het is ingelijst in een zware goudkleurige lijst. In uitstekende staat. (Destijds meerdere werken gekocht. zie ook andere werken van Berthois-Rigal)
Heure de début | 18-1-2015 à 12:28 |
Heure de fin | 28-1-2015 à 12:28 |