Rembrandt van Rijn - -d'après : Portrait d'Andries de Graeff, maire d'Amsterdam
Wouter Johan van Smorenburg - 3 tableaux (ca 1900) dont 2 inconnus
Jack Youngerman - "Galaxie Rouge" 1989 - Édition 150
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Aangeboden een originele,gesigneerde aquarel-tekening van Bernard Berthois-Rigal. Het werk heeft geen titel en is jaren geleden gekocht bij Christie's in Amsterdam. Het is ingelijst in een goudkleurige frame. In uitstekende staat. Wordt zelden te koop aangeboden.
Het werk is gemaakt in 1989. De tekening is 45 cm breed en 27 cm lang. De lijst is 78 cm breed en 58 cm lang