Noor Bos - Moteur de démarrage
Dirk Arnoldus Tavenraat - Scène forestière pointilliste - Dessin à l'encre
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 60 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Conditie:
in zeer goede staat.
Lijst:
n.v.t.
Gesigneerd: aan de onderzijde
Oplage:
origineel.
De
getalenteerde Dario Bosa wordt in 1958 geboren in Santha Catharina in
Brazilië. Al tijdens zijn jeugd is de kunstenaar gefascineerd door
vorm en expressie. De jonge Dario besluit op zijn 15e zijn leven te
wijden aan schilderen en beeldhouwen.
Dario
Bosa is een ware dichter op doek, die altijd op zoek is naar de
harmonie van vorm, kleur, materie en techniek. De kwaliteit van de
compositie en balans in zijn werk valt direct op, maar het is de
onuitputtelijke zoektocht naar schoonheid die zijn werk zo
indrukwekkend maakt. Daarbij weet de kunstenaar de zwoele warmte en
het ritme van het Braziliaanse straatleven bijna tastbaar te
vereeuwigen in zijn doeken.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-11-2019 à 22:08 |
Heure de fin | 17-11-2019 à 17:00 |