Walter Farndon - Automne dans un paysage de montagne avec rivière
John Hesselberth - Anatomie dans une pièce - Ets
Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho
Jos van den Berg - Invités de plage Cagnes sur Mer & Sloep - dessins
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaars; Gilbert & George
Reeks van negen pigmentdrukken
Jaar; 2007
maten; 19 x 23 cm per stuk
in de druk gesigneerd
De fotos kunnen zelf gemonteerd worden tot het bedoelde negenluik.
In mmei 2007 was het kunstenaarsduo Gilbert & George onderwerp vaneen BBC d ocumentaire.
Na afloop van het programma werd gedurende achtenveertig uur via de websites van BBC en dagblad The Guardian een kunstwerk als free download beschukbaar gesteld.
De download bestond uit negen beeldendie naar wens geprint konden worden tot een negenluik.
De fotos gezamenlijk vormen een glas-in-lood motief.
Op deze ongebruikelijke wijze wilden Gilbert & George kunst verspreiden via internet.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Rotterdam, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Rotterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-9-2017 à 11:34 |
Heure de fin | 22-9-2017 à 11:34 |