Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
James Janicek.
Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier.
Afmetingen blad: 65 x 52 cm.
Afmetingen beeld: 49 x 37 cm.
Titel: A story in Prague.
Signatuur: m.o. Handgesigneerd met potlood.
Oplage: 5/30 Kleine oplage, dus zeldzaam.
Jaar: 1981.
Conditie: Beeld in uitstekende staat. Is ingelijst geweest, dit is aan de voorzijde nauwelijks zichtbaar.
Verzending: Door post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL). Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Heure de début | 11-5-2018 à 0:15 |
Heure de fin | 25-5-2018 à 20:15 |
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |