Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Jan Cobbaert
Titel: cobrafiguren
Techniek: ets op papier met de hand ingekleurd door de kunstenaar, enig exemplaar
Gesigneerd: met de hand gesigneerd
Afmetingen blad: 36 cm x 33 cm
Afmetingen ets: 30 cm x 29,50 cm
Conditie: Goed
Levering in een Kiala punt naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg: 4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )
Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
Heure de début | 2-1-2016 à 14:13 |
Heure de fin | 10-1-2016 à 19:13 |