Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Ben Deiman - Photo, Serendipity I - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Zeefdruk op 270 grams Arches, 61,5 x 64 cm. Beeldmaat: 50 x 51 cm.
Een karakteristiek werk van Latinne met een veelheid aan kleuren (26 drukgangen).
Titel: Gedeelde vreugde. Met potlood gesigneerd en genummerd, editie 24/99
Het kunstwerk verkeert in uitmuntende staat en is nooit ingelijst geweest.
Jan Latinne is een veelzijdig kunstenaar. Naast schilderijen, zeefdrukken en tekeningen maakt hij ook glasvezelsculpturen. Hij onderhield veel contact met Herman Brood. Zo waren er in 2000 en 2001 exposities met werken van beide kunstenaars.
In de kunst van Jan Latinne wordt je geconfronteerd met een carrousel aan kleur, spel en beweging, waarin je zelf de weg moet zoeken naar de emotie van de kunstenaar. Zijn werk straalt vreugde en enthousiasme uit.
ZZBEL
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Essen, Belgique |
Le lot se trouve à | Essen, Belgique |
Heure de début | 15-3-2018 à 18:19 |
Heure de fin | 19-3-2018 à 19:19 |