Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Miguel Berrocal is wereldberoemd geworden om zijn beeldhouwwerk, maar dit is een blinddruk van zijn hand.
Aankoopdatum 1986
Oplage 72/190, met potlood gesigneerd
Ingelijst. Grootte 60 x 76 cm
Werk zelf 47 x 59 cm
Conditie uitstekend
Miguel Berrocal maakte kleine sculpturen in grote oplagen, met behulp van moderne technieken, zodat ze voor een breder publiek beschikbaar waren. Deze sociale kant van Berrocal als wel het spel element zijn ingegeven om de toeschouwer creatief deel te laten nemen aan dit artistieke process. Hij was een van de succesvolle beeldhouwers van de wereld. Exposities en prijzen
Biennale van Venetie, Italie 1954
Documenta 3 Kassel, Duitsland 1964
Professor Beeldhouwkunst Hamburg, Duitsland 1966
Chevalier de l?Ordre des Arts et des Lettres 1968
Gouden Medailles Italiaanse Republiek, Universiteit van Malaga 1969-1970
Biennale Sao Paulo eervolle vermelding 1973
Roberto Crippa prijs 1978
Daarnaast hebben vele musea en openbare parken hebben werk van Miguel Berrocal in bezit o.a.
Beelden in het Parque Juan Carlos Madrid
Opel Espana Zaragoza
Beeldenpark Jardinsde Cap Roig in Pelafrugell
Sculpturenpark Sammlung Dommich in Nurtingen
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-9-2017 à 13:28 |
Heure de fin | 17-9-2017 à 13:28 |