Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooie kleurenlitho van de Deense CoBrA kunstenaar Mogens Balle. Zijn composities zijn zeer kleurrijk en vaak ook druk te noemen, een geliefd onderwerp in zijn werk zijn fantasiefiguren. Ook zijn er overeenkomsten te zien met het werk van Asger Jorn, die Mogens Balle zelf kende.
Ondanks de oplage, behoorlijk zeldzaam geworden.
Titel: Dromenland.
Jaartal: Onbekend.
Afmetingen beeld: 28 cm x 45 cm
Afmetingen blad: 34 cm x 49,5 cm.
Oplage: 333/1000.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder).
Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier.
Ingelijst: Nee.
Conditie: In perfecte staat.
Verzending: N.l. € 12,50. Naar België € 20,- Aangetekend met Track en Trace.
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-4-2018 à 16:36 |
Heure de fin | 13-4-2018 à 21:36 |