Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraai ingelijste Kleurenlitho van Mogens Balle uit 1979
Afmeting zilverkleurige lijst(nieuw) 63x53 cm in perfecte staat
Handgesigneerd en Genummerd 78/1000
Wordt geleverd met echtheidscertificaat
Verzendkosten 20 euro in ned 35 euro in belgie
Heure de début | 24-9-2016 à 16:33 |
Heure de fin | 29-9-2016 à 16:33 |