Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Onbekende kunstenaar:
Fraai gestileerd houtsnijwerk van een vogel. Ik zou het werk graag toekennen aan een Tjipke Visser of Johan Coenraad Altorf, helaas heb ik de kunstenaar van dit mooie beeld niet kunnen achterhalen. Desalniettemin een zeer fraai gesneden beeld. Een must-have voor de liefhebber!
Hoogte: 43 cm
Houtsoort: Onbekend
Unica!
Code: ZZBEE
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Apeldoorn, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Apeldoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-2-2018 à 19:31 |
Heure de fin | 19-2-2018 à 19:41 |