Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Bijzonder fraai werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar. De oorspronkelijke tekeningen, in meerdere tinten krijt, zijn portretten van bestaande vrouwen en dus geen fantasiefiguren.
Kunstenaar: Riccardo Benvenuti. (Italië 1939)
Titel: Aurora. Het meisje met de rode sjaal.
Materiaal: Mooie Lithografie op zwaar Bütten papier.
Afmetingen blad; 71 x 50 cm.
Afmetingen beeld: 61 x 41 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood.Oplage: 51/100.
Jaar: 2017. (Het oorspronkelijke werk kan ouder zijn)
Conditie: in uitstekende staat.
Verzending: Door Post.NL met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZIM
Le lot se trouve à | Voorschoten, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-4-2018 à 20:58 |
Heure de fin | 20-4-2018 à 20:58 |