Jan Sirks - Pont de l'Hôtel de Ville d'Utrecht
Franciscus Leonardus Corsius - Franciscus Leonardus Corsius, paysage marin avec bateau à voile
Willy Sluiter - Huile sur toile : Portrait d'hommes - 1944
Max Bueno de Mesquita - Nature morte à la bouteille
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
"Like patience on a monument smiling at grief". Naar Mary Cosway's schilderij.
Vergelijkbaar exemplaar (echter niet in kleur) in de collectie van het British Museum.
Papiermaat 54x42 cm. Enkele lichte vouwen, verkleuring aan de randen, 2 punaisegaatjes onderaan.
Het geheel in verder zeer goede staat. Oud, zeldzaam werk van superieure kwaliteit.
Wordt gerold in een koker verstuurd, verzendkosten 8 euro.
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-12-2016 à 1:06 |
Heure de fin | 3-1-2017 à 1:06 |