5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

De Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars (BBK) is opgericht om de belangen van professionele beeldend kunstenaars te verdedigen. De vereniging werd opgericht vanuit het antifascistische Comité van Kunstenaars, de Bond van Kunstenaars ter Verdediging van de Kultuur en de Socialistische Kunstenaars Kring. De organisatie profileert zichzelf als vakbond voor kunstenaars, en heeft ongeveer 2000 leden.

Er worden 443 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouw , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ernst Vijlbrief - EA ets kopen? Bied vanaf 40!
Ernst Vijlbrief - EA ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorthelau

TechniekEts
Afmetingen24 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd - kopen? Bied vanaf 60!
Nic Jonk - 5 boeken, 3x gesigneerd -

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1982
TechniekSoftcover
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis - Boek met originele signatuur

Kunstboeken

Geplaatst doormplein

Jaartal2003
TechniekHardcover
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Antony van Lieshout - Penon de Isch kopen? Bied vanaf 30!
Antony van Lieshout - Penon de Isch

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorWybe

Afmetingen71 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Battermann - 'Moederschap' Lino snede. kopen? Bied vanaf 25!
Jan Battermann - 'Moederschap' Lino snede.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1962
Afmetingen58 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Helden - HANDDRUK kopen? Bied vanaf 79!
Jan van Helden - HANDDRUK

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGREET

Jaartal1979
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen47 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwen , uit 15-03-1984 kopen? Bied vanaf 35!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwen , uit 15-03-1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1984
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - viltstift op papier - 1996

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1996
TechniekStift
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - viltstift op papier - reis Marokko 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - viltstift op papier - reis Marokko 1966

Tekening / Aquarel

Jaartal1966
TechniekStift
Afmetingen20.7 cm x 24.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Niermeijer - krijt op papier - reis Marokko 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Theo Niermeijer - krijt op papier - reis Marokko 1966

Tekening / Aquarel

Jaartal1966
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24.5 cm x 20.2 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Wilfred Voet - vrouw aan tafel kopen? Bied vanaf 30!
Wilfred Voet - vrouw aan tafel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLtb

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Hillenius - paarden in landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jaap Hillenius - paarden in landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLtb

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen kopen? Bied vanaf 1!
Hendrikus Roodenburg - Antwerpen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst dooradvanriel

TechniekLitho
Afmetingen40.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fon Klement - Sospedon kopen? Bied vanaf 175!
Fon Klement - Sospedon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPJSteen

Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Jazz-scene - Litho handdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989- kopen? Bied vanaf 35!
Paul Overhaus - Landschap 3 -houtsnede 1989-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1989
Afmetingen31.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ciano Siewert - Hollands landschap, Dokkum | offset litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Ciano Siewert - Hollands landschap, Dokkum | offset litho - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doortakamine

TechniekOffset
Afmetingen51.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cees Vermeer - Geboorte en dood kopen? Bied vanaf 20!
Cees Vermeer - Geboorte en dood

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Will Leewens - Compositie kopen? Bied vanaf 650!
Will Leewens - Compositie

Geplaatst doorRDA

Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Montyn - ets - Message - 1967 - oplage 10

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1967
TechniekEts
Afmetingen64.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Gordijn - Groot formaat Ets "de wandeling" potloodgesigneerd - zeer kleine oplage (20ex.) kopen? Bied vanaf 84!
Herman Gordijn - Groot formaat Ets "de wandeling" potloodgesigneerd - zeer kleine oplage (20ex.)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Roofvogel. kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bezemer - Kleurenlitho: Roofvogel.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen67 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekDroge Naald
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - landschap kopen? Bied vanaf 50!
Jan Montyn - landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunst345

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Henk Huig - Nieuwbouw - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen17.5 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Vijlbrief - Zomer kopen? Bied vanaf 375!
Ernst Vijlbrief - Zomer

Geplaatst doorRDA

Jaartal2002
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Vijlbrief - Stairs kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Vijlbrief - Stairs

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRDA

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ernst Vijlbrief - Cobra After Corneille kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Vijlbrief - Cobra After Corneille

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRDA

TechniekPenseel (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Will Leewens - De Kat kopen? Bied vanaf 975!
Will Leewens - De Kat

Geplaatst doorRDA

Jaartal1982
Afmetingen85 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ernst Vijlbrief - Cobra Heads kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Vijlbrief - Cobra Heads

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRDA

TechniekPenseel (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ernst Vijlbrief - Cobra Heads After Corneille kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Vijlbrief - Cobra Heads After Corneille

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRDA

TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen73 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Woody van Amen - Op reis in Zwitserland. kopen? Bied vanaf 50!
Woody van Amen - Op reis in Zwitserland.

Affiches

Geplaatst doorCenterfo

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Werner Moonen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 60!
Werner Moonen - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1976
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Claus - Commedia dell’ Arte figuren 5 x kopen? Bied vanaf 499!
Eric Claus - Commedia dell’ Arte figuren 5 x

Beeld / Object

Geplaatst doorAmi

TechniekBrons
Afmetingen11 cm x 7 cm x 3.5 cm (h x b x d)
Joep Coppens - Dienstbaarheid kopen? Bied vanaf 165!
Joep Coppens - Dienstbaarheid

Beeld / Object

Geplaatst doorAmi

Jaartal1994
TechniekBrons
Afmetingen22 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht768 g
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Ciano Siewert - Dorpsgezicht - Aquarel, Prachtig Ingelijst - Groot kopen? Bied vanaf 299!
Ciano Siewert - Dorpsgezicht - Aquarel, Prachtig Ingelijst - Groot

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordaanj

Jaartal1969
TechniekAquarel
Afmetingen73 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot kopen? Bied vanaf 800!
Willem Boon - Abstracte compositie - Olieverf op Doek, Ingelijst - Groot

Geplaatst doordaanj

Jaartal1982
Afmetingen102 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum) kopen? Bied vanaf 95!
Ru van Rossem - DUIVENTEMPEL (Fayoum)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen101 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lei Molin - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Lei Molin - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1956
Afmetingen85 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam. kopen? Bied vanaf 120!
Hendrikus Roodenburg - kleurenets - Waalhaven Rotterdam.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1960
TechniekEts
Afmetingen49 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 100!
Adine Engelman - Geometrisch abstracte composities - Sjabloondruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFluxwear

Jaartal1962
TechniekSjabloondruk
Afmetingen38 cm x 55.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Litho. Titel, Invitation au Voyage kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers - Litho. Titel, Invitation au Voyage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFluxwear

Jaartal1965
TechniekSjabloondruk
Afmetingen55.7 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Bob Bonies - Frans Molenaar: zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1989
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 100!
Nic Jonk - Zeefdruk, Vrouwelijk naakt - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen134 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marie-Jose Robben - Overveen 2 kopen? Bied vanaf 125!
Marie-Jose Robben - Overveen 2

Geplaatst doorHans1958

Jaartal1993
TechniekGouache
Afmetingen65.5 cm x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Werner - Engelsman Duin - Ameland kopen? Bied vanaf 175!
Paul Werner - Engelsman Duin - Ameland

Geplaatst doorHans1958

Jaartal1989
TechniekGouache
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 45!
Wim Motz - Twee figuren - Kleurenlitho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst