Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
beeld is uitstekend, vlekje in ondermarge, zeer lichte verkleuring om het beeld. | |
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 10-4-2024 om 16:24 |
Eindtijd | 21-4-2024 om 19:13 |