5. de Illusie

de Illusie

Opgericht in 1987 - opgeheven in 2000

Kunstenaarssociëteit de Illusie

De Illusie is een podium waar kunstenaars van alle disciplines elkaar kunnen ontmoeten en met elkaar kunnen debatteren. In het begin deed De Illusie het goed, werden er tentoonstellingen gemaakt en salons georganiseerd. Uiteindelijk werd de kunstenaarssociëteit opgeheven vanwege gebrek aan geld en belangstelling.

Er worden 2 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Gerrit van IJperen - HOLLANDS STADSZICHT / ORIGINEEL WERK / 65x47cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 55!
Gerrit van IJperen - HOLLANDS STADSZICHT / ORIGINEEL WERK / 65x47cm / KADER / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Eindtijd03-07-2022 om 22:48

TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos kopen? Bied vanaf 400!
Hendrik Pieter Groen - Kralingse bos

Geplaatst doorFedor1971

Eindtijd25-05-2022 om 19:45

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst