5. de Illusie

de Illusie

Opgericht in 1987 - opgeheven in 2000

Kunstenaarssociëteit de Illusie

De Illusie is een podium waar kunstenaars van alle disciplines elkaar kunnen ontmoeten en met elkaar kunnen debatteren. In het begin deed De Illusie het goed, werden er tentoonstellingen gemaakt en salons georganiseerd. Uiteindelijk werd de kunstenaarssociëteit opgeheven vanwege gebrek aan geld en belangstelling.

Hendrik Pieter Groen - Boerenerf kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Nederlands Boerenerf
Afmetingen76 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Hendrik Pieter Groen - Boerenkar 022-HG kopen? Bied vanaf 28!
Hendrik Pieter Groen (1886-1964) Nederlands Boerenkar 022-HG
TechniekPotlood
Afmetingen16 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28