5. Teisterbant

Teisterbant

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1973

Sociëteit Teisterbant

Bij de oprichting van de Haarlemse Sociëteit Teisterbant was het doel dat het een vereniging werd van kunstbeoefenaars, kunstminnenden en in kunst belangstellenden. In het sociëteitsgebouw aan de Grote Markt konden de leden literaire avonden, chansonavonden, muziekavonden, filmavonden en schaakwedstrijden bijwonen. In 2009 werd de Kunstenaarssociëteit Nieuw Teisterbant opgericht. Nieuw Teisterbant houdt net als de oude vereniging haar bijeenkomsten in restaurant Brinkmann.

Er worden 4 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Aftersale items

Aftersale
Arien Winkel - Dans L' Atelier kopen? Bied vanaf 150!
Arien Winkel - Dans L' Atelier

Geplaatst doorKunstmakelaar

Jaartal2002
Afmetingen58 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1980
Afmetingen29.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Fred van der Wal - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Fred van der Wal - Zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen35 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Aleid Slingerland - Dorpsstraat in de sneeuw kopen? Bied vanaf 20!
Aleid Slingerland - Dorpsstraat in de sneeuw

Geplaatst doorrikpennartz

Jaartal1977
TechniekGouache
Afmetingen46 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst