5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Johan Wilhelm Kaiser (I) - Johan kaiser 1924 geb. kopen? Bied vanaf 100!
Johan Wilhelm Kaiser (I) (1813-1900) Nederlands Johan kaiser 1924 geb.
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Bernard Meinen - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 25!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 45!
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst
Afmetingen72 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 499!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920 kopen? Bied vanaf 275!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands Litho: Berlin - 1920
TechniekLitho
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Paul Citroen - Litho Piet Clement kopen? Bied vanaf 10!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Litho Piet Clement
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 199!
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Antoon Hemert - kleurenets: Hofje van Loo of St.-Elisabeths Gasthuishofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 75!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands kleurenets: Hofje van Loo of St.-Elisabeths Gasthuishofje te Haarlem
TechniekEts
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Frans Verpoorten - Kleurenets kopen? Bied vanaf 25!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Kleurenets
TechniekEts
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Tjeng Sit Oey - Twee unieke werken kopen? Bied vanaf 40!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Twee unieke werken
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 234!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 234
Johan Ponsioen - Oude Boer - Ets kopen? Bied vanaf 89!
Johan Ponsioen (1900-1969) Nederlands Oude Boer - Ets
TechniekEts
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 89
Henri Plaat - Compositie kopen? Bied vanaf 40!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Cees Bolding - Lemelerberg - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 150!
Afmetingen77 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 50!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Pieter ten Cate - Landschap kopen? Bied vanaf 85!
Pieter ten Cate (1869-1937) Nederlands Landschap
Afmetingen44 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Willem van Konijnenburg - Ruiter. Steigerend paard. Groot! kopen? Bied vanaf 99!
Willem van Konijnenburg (1868-1943) Nederlands Ruiter. Steigerend paard. Groot!
TechniekLitho
Afmetingen59 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 99
Ko Cossaar - Arm. Hand met ring. kopen? Bied vanaf 35!
Ko Cossaar (1874-1966) Nederlands Arm. Hand met ring.
Afmetingen65 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 kopen? Bied vanaf 899!
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) Nederlands Ingelijste olieverf op board - 1964
Afmetingen42 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 899
Theo Goedvriend - Olieverf op paneel: Paddenstoelen in het bos kopen? Bied vanaf 350!
Theo Goedvriend (1879-1969) Nederlands Olieverf op paneel: Paddenstoelen in het bos
Afmetingen70 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 45!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen
Afmetingen83 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Ed Dukkers - Staand Naakt & Stilleven - Litho's kopen? Bied vanaf 35!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands Staand Naakt & Stilleven - Litho's
TechniekLitho
Afmetingen25 x 12 cm (h x b)
€ 35
Willeke van Tijn - attributen uit het paleis van Knossos kopen? Bied vanaf 150!
Willeke van Tijn (1939) Nederlands attributen uit het paleis van Knossos
Afmetingen86 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Charles Eyck - Philips Eindhoven:Portfolio met 12 offset litho's en vier baden tekst (spaans) kopen? Bied vanaf 75!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Philips Eindhoven:Portfolio met 12 offset litho's en vier baden tekst (spaans)
TechniekPortfolio
Afmetingen37 x 31 cm (h x b)
€ 75
Charles Eyck - Vrouw, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Vrouw, litho
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Joop Willems - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Joop Willems (1915-1989) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen65 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Hans Ittmann - Trekpop kopen? Bied vanaf 1300!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Trekpop
TechniekKeramiek
Afmetingen100 x 60 x 30 cm (h x b x d)
€ 1.300
Simon Moulijn - Landgoed Ockenburgh kopen? Bied vanaf 35!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands Landgoed Ockenburgh
TechniekLitho
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Charles Eyck - Jardin du Luxembourg, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Jardin du Luxembourg, litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Charles Eyck - Arc du Carrousel, litho kopen? Bied vanaf 50!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Arc du Carrousel, litho
TechniekLitho
Afmetingen48 x 63 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Kagie (jr.) - Zeegse - Drente kopen? Bied vanaf 50!
Jan Kagie (jr.) (1907-1991) Nederlands Zeegse - Drente
TechniekAquarel
Afmetingen54 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Johan Conrad Greive - Uitrukkende brandweer op het Weesperplein kopen? Bied vanaf 50!
Johan Conrad Greive (1837-1891) Nederlands Uitrukkende brandweer op het Weesperplein
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen12.5 x 18 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
C.L. Dake - strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag kopen? Bied vanaf 50!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag
TechniekEts
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herbert van der Poll - Poezen kopen? Bied vanaf 70!
Herbert van der Poll (1877-1963) Nederlands Poezen
TechniekPotlood
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70