5. Arti et Amicitiae

Arti et Amicitiae

Opgericht in 1839

Arti et Amicitiae

Abraham van der Wissel - Twee studies van bomen - potlood, houtskool kopen? Bied vanaf 30!
Abraham van der Wissel (1865-1926) Nederlands Twee studies van bomen - potlood, houtskool
Afmetingen20 x 26 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 30
Antoon Hemert - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 60!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands gesigneerde ets
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Dirk Harting - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 65!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Duinlandschap
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Anton Buytendijk - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Zonder titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen58 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Piet van der Hem - Volendams meisje in klederdracht kopen? Bied vanaf 50!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Volendams meisje in klederdracht
Afmetingen61 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hein Stork - Bospad in de winter kopen? Bied vanaf 30!
Hein Stork (1924-1993) Nederlands Bospad in de winter
TechniekGouache
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Cornelis Brandenburg - de Oude Schans Amsterdam, met Montebaanstoren kopen? Bied vanaf 50!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands de Oude Schans Amsterdam, met Montebaanstoren
TechniekEts
Afmetingen19.5 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Nikolaas Eekman - de Visserman kopen? Bied vanaf 40!
Nikolaas Eekman (1889-1973) Belgisch Nederlands de Visserman
Afmetingen42 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 125!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap Graubünden, handgesigneerde litho
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
C.L. Dake - strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag kopen? Bied vanaf 50!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands strandgezicht Scheveningen - naar H.W. Mesdag
TechniekEts
Afmetingen42 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Andre van der Vossen - Netten boeten kopen? Bied vanaf 40!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Netten boeten
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Willem van Leusden - Franse Kathedraal - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Franse Kathedraal - Ets
TechniekEts
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Gerrit van der Hoef - onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit van der Hoef (1879-1954) Nederlands onbekend
Afmetingen25.5 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Kuno Brinks - Vogels in exotisch landschap kopen? Bied vanaf 40!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Vogels in exotisch landschap
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 40
Piet Spijker - Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Piet Spijker (1905-1972) Nederlands Houtskool op papier, Liggende hond - Ingelijst
TechniekHoutskool
Afmetingen31.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekLitho
Afmetingen21 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Poortenaar - Roman Catholic Cathedral London - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Roman Catholic Cathedral London - Ets
TechniekEts
Afmetingen32 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Hans Bayens - Peter Stuivesant kopen? Bied vanaf 149!
Hans Bayens (1924-2003) Nederlands Peter Stuivesant
TechniekBrons
Afmetingen12 x 7 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht466 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Jos Rovers - Gouache op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Landschap - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen64.5 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jos Rovers - Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Jos Rovers (1893-1976) Nederlands Gouache op papier, Stilleven bloemen - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen90 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Johan Conrad Greive - Uitrukkende brandweer op het Weesperplein kopen? Bied vanaf 50!
Johan Conrad Greive (1837-1891) Nederlands Uitrukkende brandweer op het Weesperplein
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen12.5 x 18 cm (h x b)
€ 50
C.L. Dake - Vieux pontac naar een werk van Alexander Hugo Bakker Korff. kopen? Bied vanaf 70!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Vieux pontac naar een werk van Alexander Hugo Bakker Korff.
TechniekLitho
Afmetingen36.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jeanne Bieruma Oosting - 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 175!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands 10 Houtgravures in boek - Soldaten en Burgers
TechniekGravure
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 175
C.L. Dake - Trekvaart naar een werk van Anton Mauve kopen? Bied vanaf 70!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Trekvaart naar een werk van Anton Mauve
TechniekLitho
Afmetingen46.5 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Melle Oldeboerrigter - litho kopen? Bied vanaf 125!
Melle Oldeboerrigter (1908-1976) Nederlands litho
TechniekLitho
Afmetingen53.5 x 69 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Theo Dobbelman - Grote jaren 50 erotische Aquarel "Bilitis / meisjes aan het strand" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Theo Dobbelman (1906-1984) Nederlands Grote jaren 50 erotische Aquarel "Bilitis / meisjes aan het strand" - gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen48 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Piet van der Hem - Atalaya's prehistorische rotsgrotten kopen? Bied vanaf 299!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Atalaya's prehistorische rotsgrotten
Afmetingen31 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 299
Wim Zwiers - koeienkop kopen? Bied vanaf 35!
Wim Zwiers (1922) Nederlands koeienkop
TechniekEts
Afmetingen15.5 x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Nic Jonk - Grote expressionistische zeefdruk - Amante - oplage 250 - fraai ingelijst - ges. kopen? Bied vanaf 170!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Grote expressionistische zeefdruk - Amante - oplage 250 - fraai ingelijst - ges.
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Jan van Herwijnen - 1953 - post-impressionistisch olieverf - Herfstlandschap met blauwe lucht - ges. kopen? Bied vanaf 450!
Jan van Herwijnen (1889-1965) Nederlands 1953 - post-impressionistisch olieverf - Herfstlandschap met blauwe lucht - ges.
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Jeanne Bieruma Oosting - Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976 kopen? Bied vanaf 395!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Boek met 12 etsen: Une selection des fleurs du mal - 1976
TechniekEts
Afmetingen40 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Marius Bauer - Ingelijste ets: In Stamboel - 1890 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: In Stamboel - 1890
TechniekEts
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Marius Bauer - Ingelijste ets: Een huwelijks - optocht met kameelen in Cairo - 1900 kopen? Bied vanaf 375!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ingelijste ets: Een huwelijks - optocht met kameelen in Cairo - 1900
TechniekEts
Afmetingen73 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Co Westerik - Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen70 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
TechniekEts
Afmetingen21.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Jeanne Bieruma Oosting - Houtsnede: Twee kameleons kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Houtsnede: Twee kameleons
Afmetingen31.5 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399