5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Jeroen Henneman - Stad in beweging kopen? Bied vanaf 125!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Stad in beweging
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Karel Appel - Cirque Moroir du Monde kopen? Bied vanaf 50!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Cirque Moroir du Monde
TechniekOverig
Afmetingen16 x 16 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 25!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam!
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 25
Lucebert - Poetry kopen? Bied vanaf 125!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Poetry
Afmetingen56.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 125!
Jan van der Zee (1898-1988) Nederlands Abstract
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 395!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
TechniekLitho
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
Afmetingen150 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan de Bruin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zonder titel
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Reinier Lucassen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Reinier Lucassen (1939) Nederlands Zonder titel
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 399
Lucebert - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho - 1993
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Lucebert - zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Constant - 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands 2 boekjes: 1 x tentoonstellingsuitgave + 1x kunst en architectuur
TechniekSoftcover
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
€ 50
Karel Appel - & Christian Dotremont - licht lucht en lachen kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands & Christian Dotremont - licht lucht en lachen
TechniekLitho
Afmetingen87.5 x 107.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Karel Appel - & Christian Dotremont - uit de serie Duo Pour Pinceau et Crayon kopen? Bied vanaf 1250!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands & Christian Dotremont - uit de serie Duo Pour Pinceau et Crayon
TechniekLitho
Afmetingen107.5 x 87.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Lucebert - Ets - 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets - 1974
TechniekEts
Afmetingen39 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Lucebert - Kleuren ets - 1974 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Kleuren ets - 1974
TechniekEts
Afmetingen52.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Lucebert - Ets: Remember Metten - 1979 kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Remember Metten - 1979
TechniekEts
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Karel Appel - 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 3 catalogi
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Lucebert - en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Lucebert (1924-1994) Nederlands en Corneille, 2 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen24.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 65
Constant - litho: Labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: Labyrismen - 1968
TechniekLitho
€ 399
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 850!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 850
Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 59!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
€ 59