Joop Willems (1915-1989) Zonder titel
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 65 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 30
Techniek | Aquarel |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 76 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 63 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 62 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 65 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 69 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 90 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 71 x 71 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 32 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 16 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 44 x 12.5 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24.7 x 19.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 23 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 28 x 19.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 16.3 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |