Gesigneerd: W. Snitker Titel: Horizon Oplage: 18/50
Afmetingen: Totaal papier formaat: 28 x 39 cm
Het werk is een kaart die beschreven is door de vrouw van Willem Snitker.
Aan de rand is het werk gekreukt. Is bij inlijsting niets van te zien.
Ophalen of verzenden
Goed
Kreuk in rand en 1 hoek
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland
Tot 5 kg.
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico