Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 1930 t/m 1949 |
Afmetingen | 48 x 0.7 cm (h x b) |
Gewicht | 47.79 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
code QQDA
Conditie | Zeer Goed | ||
De kralen verkeren in goede staat en zijn niet uitgedroogd, verkleurd of gehavend | |||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 5-7-2019 om 13:49 |
Eindtijd | 11-7-2019 om 21:44 |