Maurice Paul - heuvellandschap nabij Ukkel
Harrij van Dongen - Titel onbekend
Jean-Francois Luypaert - visserssloep in de haven van Blankenberghe
Jan Cremer - 'Kaukasus' (met lijst)
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 1 x 0.4 cm (h x b) |
Gewicht | 0.8 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
18 karaat geelgouden oorstekers bezet met 0.10 ct. aan briljant geslepen diamant: totaal VS2, Wesselton.
Formaat: 1 cm lange steker, gewicht: 0.8 gram
Ref. S6531
N.B. Afhalen is niet mogelijk bij deze aanbieder, enkel verzenden.Vanaf €500,- is de verzending gratis.
Code QQCBJ
Conditie | Zeer Goed | ||
De oorknoppen lijken vrijwel ongedragen | |||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 10-7-2019 om 11:11 |
Eindtijd | 1-11-2019 om 18:03 |