Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 1980 t/m 2000 |
Stijl | Contemporary |
Afmetingen | 47 x 3 cm (h x b) |
Gewicht | 85 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Geschatte winkelwaarde van dit sieraad volgens onze veilingmeester: €1850,-
Conditie | Zeer Goed | ||
Het rijgwerk is in zeer goede conditie evenals het slot. Het sieraad lijkt vrijwel ongedragen | |||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 26-6-2019 om 13:46 |
Eindtijd | 16-9-2019 om 21:41 |