4x Aquarel van vogels en vissen. Met monogram. - Verkocht

  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkSchilderij
In opdracht geveild:

4 mooie aquarellen op japans papier. Mooie werken, alleen helaas voor mij onbekende kunstenaar. Mooie kwaliteit.

Titel: Vogels en Vissen
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 45cm x 33cm (4x)
Gesigneerd: Met monogram (stempel)
Ingelijst: Nee

Conditie: Perfect
het werk is in een perfecte conditie..

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10017 verkochte items