Ad van Hassel - Acrylverf op Foam - ingelijst - Verkocht

Ad van Hassel - Acrylverf op Foam - ingelijst  kopen? Bied vanaf 49!

  • Ad van Hassel
Type kunstwerkSchilderij

Titel: Cobra
Jaartal: 2015
Afmetingen lijst: 33 x 33 cm.
Oplage: 1/1 origineel werk
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: Acrylverf op uitgesneden foam
Ingelijst: zwevend ingelijst in baklijst
Conditie: Nieuw

Bent u de hoogste bieder op meerdere kavels aangeboden door MessieART dan betaalt u 1 x verzendkosten.

Bekijk de overige veilingen via de link " Alle items van verkoper"

Verzending verschiet goed verpakt en per aangetekende post.

NL: €7.50
BE: €12.50
DE: €12.50
FR: €12.50

Ad van Hassel

Geplaatst door  Picobello
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)