Ad van Hassel - Acrylverf op Foam - ingelijst - Verkocht

Ad van Hassel - Acrylverf op Foam - ingelijst  kopen? Bied vanaf 49!
  • Ad van Hassel

Titel: Cobra
Jaartal: 2015
Afmetingen lijst: 33 x 33 cm.
Oplage: 1/1 origineel werk
Gesigneerd: met de hand met marker
Techniek: Acrylverf op uitgesneden foam
Ingelijst: zwevend ingelijst in baklijst
Conditie: Nieuw

Bent u de hoogste bieder op meerdere kavels aangeboden door MessieART dan betaalt u 1 x verzendkosten.

Bekijk de overige veilingen via de link " Alle items van verkoper"

Verzending verschiet goed verpakt en per aangetekende post.

NL: €7.50
BE: €12.50
DE: €12.50
FR: €12.50

Ad van Hassel

Geplaatst door  Picobello

53 verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:22-11-2015 om 12:51
Eindtijd:27-11-2015 om 23:11
Biedingen (9)
renecoppens
27 nov. / 23:05
€ 85
Fons
27 nov. / 23:05
€ 80
renecoppens
27 nov. / 22:57
€ 75
Fons
27 nov. / 22:56
€ 70
renecoppens
27 nov. / 22:55
€ 65
Fons
27 nov. / 22:55
€ 64
renecoppens
27 nov. / 22:49
€ 59
Kloosterbink
27 nov. / 22:49
€ 54
renecoppens
27 nov. / 18:14
€ 49