AD van HASSEL Zeefdruk ,,HERMAN BROOD,, Ingelijst Handgesigneerd - Verkocht

AD van HASSEL  Zeefdruk ,,HERMAN BROOD,,   Ingelijst  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

AD van HASSEL  Zeefdruk ,,HERMAN BROOD,,   Ingelijst  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!AD van HASSEL  Zeefdruk ,,HERMAN BROOD,,   Ingelijst  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Ad van Hassel
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Ad van Hassel

Leuke Kleurenzeefdruk in zilverkleurige lijst

Handgesigneerd EA Exemplaar

Afmeting lijst 30x40 cm

Verzendkosten 10 euro in ned  16.50 in belgie

Ad van Hassel

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
510 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)