AD van HASSEL Zeefdruk ,,HERMAN BROOD,, Ingelijst Handgesigneerd - Verkocht

AD van HASSEL  Zeefdruk ,,HERMAN BROOD,,   Ingelijst  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
AD van HASSEL  Zeefdruk ,,HERMAN BROOD,,   Ingelijst  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!AD van HASSEL  Zeefdruk ,,HERMAN BROOD,,   Ingelijst  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Ad van Hassel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Ad van Hassel

Leuke Kleurenzeefdruk in zilverkleurige lijst

Handgesigneerd EA Exemplaar

Afmeting lijst 30x40 cm

Verzendkosten 10 euro in ned  16.50 in belgie

Ad van Hassel

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2058 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:03-01-2015 om 12:07
Eindtijd:08-01-2015 om 12:12
Biedingen (11)
VART
08 jan. / 12:02
€ 26
herman1951
08 jan. / 07:48
€ 21
Ko7173
08 jan. / 07:40
€ 19
herman1951
08 jan. / 07:39
€ 17
Ko7173
08 jan. / 07:39
€ 15
herman1951
07 jan. / 14:04
€ 13
sjos
07 jan. / 12:12
€ 11
herman1951
06 jan. / 08:54
€ 9
VART
06 jan. / 08:54
€ 7
herman1951
05 jan. / 07:00
€ 3
Aschutgens
05 jan. / 00:04
€ 1