Ad Verstijnen - tennis

Ad Verstijnen - tennis kopen? Bied vanaf 110!
  • Ad Verstijnen (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Kleurig werk van twee tennissers bij het net. Nummer 31 van 100.
Is vele jaren opgerold in een kartonnen kartonnen bewaard.

Ad Verstijnen (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  romyton
Lid sinds 2021
0 verkochte items
50 cm
70 cm
Starttijd16-11-2021 om 21:50
Eindtijd30-11-2021 om 22:45
Openingsbod € 110
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland