Ada Breedveld - Engel met Gedicht (mooi gelijst) - Verkocht

Ada Breedveld - Engel met Gedicht (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 115!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ada Breedveld (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst48 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Engel met gedicht
Specificaties:
Kunstenaar:Ada Breedveld
Afmeting: Beeldformaat 45x29

Maat lijst:63,5x48
Handgesigneerd:Ja

Lijst:Nieuwe aluminium lijst voorzien van dubbele passepartout inclusief gekleurde rand
Techniek:Zeefdruk, genummerd 16/65
Gedicht is geschreven door voormalige partner Ada
Galerieprijs:€ 300,-
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 29,99

ObjectlocatieObbicht,  Nederland
Starttijd7-1-2022 om 8:49
Eindtijd16-1-2022 om 8:59