Betreft twee werken van Ada Breedveld, beide rechtsonder getekend en gedateerd resp. 1974 en 1978, 2x olieverf op doek, 62x81 cm en 59x49 cm.
Goed
Werken zijn in goede oorspronkelijke staat, geen beschadigingen aan de werken.
koeriersdienst