Adolf Carel Nunnink - De oude Priester - Verkocht

Adolf Carel Nunnink - De oude Priester kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

Adolf Carel Nunnink - De oude Priester kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - De oude Priester kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - De oude Priester kopen? Bied vanaf 20!Adolf Carel Nunnink - De oude Priester kopen? Bied vanaf 20!
  • Adolf Carel Nunnink (1813-1894)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1864
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Historisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20.6 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Mooie litho door A.C.Nunnink naar een schilderij van Louise Steffens
gedrukt door C.W.Mieling
Afm papier 26,3 x 34,2 cm
Mooie litho

PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Adolf Carel Nunnink (1813-1894)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
16 cm
20.6 cm