Adriaen Collaert - STABAT MATER - Verkocht

Adriaen Collaert - STABAT MATER kopen? Bied vanaf 30!
Prenten voor 1900

Adriaen Collaert - STABAT MATER kopen? Bied vanaf 30!Adriaen Collaert - STABAT MATER kopen? Bied vanaf 30!Adriaen Collaert - STABAT MATER kopen? Bied vanaf 30!Adriaen Collaert - STABAT MATER kopen? Bied vanaf 30!
  • Adriaen Collaert (1555-1618)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode < 1800
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12 x 7 cm (h x b)
Incl. lijst 25 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
"Stabat iuxta crucem Iesu mater eius." Schitterende vroege gravure van de gekruisigde Christus met zijn moeder Maria aan zijn zijde. Op de achtergrond oude stad.
Prachtige gravure, waarschijnlijk kopergravure omdat de kunstenaar hierin uitblonk. Vanwege ouderdom enigzins verkleurd, doch binnen het redelijke en niet storend. Netjes ingelijst en voorzoen van passe partout.
Binnen Nederland € 11,00

Adriaen Collaert (1555-1618)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  pief55
27 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
19 cm
25 cm
7 cm
12 cm