Potlood gesigneerd, genummerd 2/15 en gedateerd '64 linksonder.
Getiteld rechtsonder.
Beeldmaat 60 x 39 cm. Lijstmaat 83,5 x 68,5 x 2 cm.
Aimée Crince le Roy werd geboren te Batavia (Ned.Indië) op 27 september 1928 en overleed te Den Haag op 29 september 2008.
Opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunst te Den Haag, Vrije Academie te Den Haag, Ecole Nationale Superieur des Beaux arts te Parijs en de Académie de la Grande Chaumière te Parijs.
Later docent aan de Koninklijke Academie voor beeldende Kunst te Den Haag.
Lid van de Haagse Kunstkring.
Graficus, schilder, tekenaar, beeldhouwer en textielkunstenaar.
Onderwerpen: portret, straatscène, landschap, stilleven, dieren en religieuze voorstellingen.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.