Een prachtwerk van deze Haarlemse schilder met een RKD vermelding de bijbel voor de kunstenaars Anton Diederik TORRINGA werd geboren in Haarlem en overleed te Heemstede. Hij woonde en werkte bijna zijn hele leven in Haarlem. Hij studeerde aan de Academie voor Fijne Kunsten in Amsterdam. Hij is begonnen als stukadooor en maakte de verfijnde schilderkunst zichzelf eigen Zie dit aangeboden werk als voorbeeld Het werk is in zeer goede staat en zit in een prachtige lijst olieverf op doek
Zie de foto's bij dit kavel en overtuig uzelf Veel plezier met bieden
Zeer Goed
Eigen collectie
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,00
Naar België
€ 30,00
€ 40,00
Europese Unie
€ 40,00