Uniek. Prachtige mixed media/gouache van Alex Tennigkeit. Uit 2005. Aangekocht in 2006 ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Jeugd van Tegenwoordig" in het Schirn Museum, waarbij Alex Tennigkeit betrokken was. Gesigneerd en gedateerd op de achterkant van het frame. Werken van AT bevinden zich in belangrijke collecties zoals: de Olbrichtcollectie. Helaas waren er bij het maken van foto's reflecties aanwezig, deze zijn uiteraard niet het origineel. Prive verkoop. Geen garantie, garantie (anders dan authenticiteit) of intrekking onder EU-wetgeving.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kronberg, Duitsland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Duitsland
€ 30,00
Europese Unie
€ 32,00