Alex Tennigkeit - Rechts

Alex Tennigkeit - Right kopen? Bied vanaf 1500!
Alex Tennigkeit - Right kopen? Bied vanaf 1500!Alex Tennigkeit - Right kopen? Bied vanaf 1500!
  • Alex Tennigkeit (1976)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2005
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 x 29.5 cm (h x b)
Incl. lijst48.5 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Uniek. Prachtige mixed media/gouache van Alex Tennigkeit. Uit 2005. Aangekocht in 2006 ter gelegenheid van de tentoonstelling "De Jeugd van Tegenwoordig" in het Schirn Museum, waarbij Alex Tennigkeit betrokken was. Gesigneerd en gedateerd op de achterkant van het frame. Werken van AT bevinden zich in belangrijke collecties zoals: de Olbrichtcollectie. Helaas waren er bij het maken van foto's reflecties aanwezig, deze zijn uiteraard niet het origineel. Prive verkoop. Geen garantie, garantie (anders dan authenticiteit) of intrekking onder EU-wetgeving.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kronberg, Duitsland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Duitsland € 30,00
Europese Unie € 32,00

Alex Tennigkeit (1976)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  marilyn_de
Lid sinds 2006
155 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
36 cm
48.5 cm
29.5 cm
41 cm
Starttijd26-2-2024 om 13:32
Eindtijd6-3-2024 om 22:07
Openingsbod € 1.500
ObjectlocatieKronberg,  Duitsland