Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Amanda Lear:
Zeldzaam goudverguld bronzen beeldje van Amanda Lear. Amanda Lear was tijdens de laatste 15 jaar van Salvador Dali 's leven zijn partner, zijn muze en zijn lievelingsmodel.
Materiaal: Brons, goudverguld
Hoogte inclusief sokkel: 17,5 cm
Gesigneerd: In watervaste stift op de achterzijde, voorts gemerkt H C
Kleine restauratie aan de voorzijde van de sokkel.Vrijwel niet zichtbaar.
QQBE
Starttijd | 4-11-2016 om 19:40 |
Eindtijd | 14-11-2016 om 20:00 |