Andreas Schelfhout - ijsgezicht - Verkocht

Andreas Schelfhout - ijsgezicht kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

Andreas Schelfhout - ijsgezicht kopen? Bied vanaf 20!Andreas Schelfhout - ijsgezicht kopen? Bied vanaf 20!Andreas Schelfhout - ijsgezicht kopen? Bied vanaf 20!Andreas Schelfhout - ijsgezicht kopen? Bied vanaf 20!
  • Andreas Schelfhout (1787-1870)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1839
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 16 x 21.2 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Mooie litho Van A .C.Nunnink naar een schilderij van A Schelfhout door steendrukkerij C.W.Mieling
Mooie Litho
In de plaat schelfhout en eronder gedukt
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00