Andy Warhol - Andy Warhol & Diana Ross - Muscles - ingelijst - Verkocht

Andy Warhol - Andy Warhol & Diana Ross - Muscles - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Vinyl

Andy Warhol - Andy Warhol & Diana Ross - Muscles - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Andy Warhol - Andy Warhol & Diana Ross - Muscles - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Andy Warhol - Andy Warhol & Diana Ross - Muscles - ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Andy Warhol (1928-1987)
Type kunstwerkVinyl
Jaartal1982
TypeSingle
Andy Warhol & Diana Ross - Muscles

uit 1982

Record Cover Art door Andy Warhol - Origineel artwork/ontwerp van Andy Warhol.
Mooi ingelijst, onder een speciaal uitgesneden passe-partout (passend paars!),
in een massief houten lijst.
Maat lijst 34x43 cm

7-inch plaat “Diana Ross - Muscles”.
Originele hoes en vinyl plaat
Als uitgegeven met hoes met gebogen uitgesneden opening
Off-set lithografie op vinyl platenhoes.

℗ 1982 RCA Records New York, N.Y.
Label: RCA – PB-13348
Format: Vinyl, 7", 45 RPM, Single,
US Sep 1982
Genre: Electronic, Funk / Soul

in goede conditie.
nota bene : beeld kan spiegeling glas bevatten

Record (cover) 7” is ingelijst voor tentoonstelling.
Bij het uit de lijst/passe-partout halen kan/kan er schade ontstaan aan de achterzijde.

ConditieZeer goed (VG+/VG)
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland
Starttijd4-1-2023 om 22:50
Eindtijd18-1-2023 om 22:41