Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst - Verkocht

Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Vinyl

Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerd exemplaar van The Rolling Stones 'Sticky Fingers' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Andy Warhol (1928-1987)
Type kunstwerkVinyl
Jaartal1971
TypeLP
StijlRock & Pop
UitgaveGesigneerd album
Het betreft een door Warhol gesigneerde cover van het beroemde album Sticky Fingers van The Rolling Stones.

De albumhoes voor "Sticky Fingers" van The Rolling Stones, ontworpen door Andy Warhol, is een van de meest iconische en herkenbare albumhoezen in de geschiedenis van de popmuziek. Deze hoes, uitgebracht in 1971, heeft veel lof gekregen vanwege zijn creativiteit en provocerende aard.

Warhol's ontwerp kenmerkte zich door het gebruik van een echte broekrits, wat een gevoel van nieuwsgierigheid en opwinding opriep. ZOnder de rits zat een suggestieve foto van een man in ondergoed. De keuze voor een echte ritssluiting was ongebruikelijk en voegde een interactief element toe aan de hoes.

De hoes van "Sticky Fingers" paste goed bij de rebelse en provocerende stijl die The Rolling Stones wilden uitdragen. Zij probeerden met dit album weg te stappen van het brave imago en wilden graag daarbij een hoes die bijdroeg aan de aan de algehele sfeer van het album. Warhol collaboreerde vaker met de Stones. Hij was onder andere de man achter het befaamde 'Tongue and Lip Design' dat later het officiële logo werd van de band.

Aan de achterzijde van de lijst is de originele binnenhoes bevestigd.

Label: Rolling Stones Records – COC 59100
Format: Vinyl
Released: Apr 30, 1971
Genre: Rock

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeestercollecties zelf, gelden de volgende voorwaarden:

Volgrecht: Voor werken met een totale prijs (inclusief veilingkosten maar exclusief BTW) boven de 3000,- euro, is het wettelijk Volgrecht van maximaal 4% van toepassing. (Dit geldt niet voor kunst van kunstenaars die langer dan 70 jaar geleden zijn overleden).  Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kunstveiling zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

ConditieZeer goed (VG+/VG)
Het album is in gespeelde maar zeer goede staat, enkele kleine gebruikssporen zichtbaar aan de albumhoes.

De LP zit bevestigd in de lijst, onduidelijk of deze imperfecties heeft.

ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd12-9-2023 om 14:30
Eindtijd25-9-2023 om 20:53
Biedingen (25)