Henri Pieck - Salzburg Tekening **Prijs Verlaagd**
RAAK Lampen - Mushroom lamp nummer 185
Marjan Nagtegaal - Aquarel van een vrouw
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996(Groot werk!)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2010 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 82 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 3-2-2024 om 13:33 |
Eindtijd | 11-2-2024 om 19:12 |