Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III

Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!
Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!Annelies van Biesbergen - Gevallen Engel III kopen? Bied vanaf 99!
  • Annelies van Biesbergen
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1996
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd naar aan leiding van een verhaal van Gabriel Marquez.
Glas Lijst beschikbaar, maar dan het  Kunst werk ophalen
Werk is vintage maar op goede kwaliteit papier geschilderd in 1996 met acryl verf van hoo piment gehalte, merk Lascaux
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 3,00

Annelies van Biesbergen

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Bovenstepolder
0 verkochte items
100 cm
70 cm
Starttijd26-11-2021 om 23:56
Eindtijd10-12-2021 om 22:56
Openingsbod € 99
ObjectlocatieTilburg,  Nederland